כשהחיים נותנים לך לימונים

תעשה מהם לימונדה

עצמאי , בעל חברה, פרילנסר עכשיו יותר מתמיד זה הזמן להסתכל קדימה, המצב הזה לא ימשיך לנצח !

ולכן לאור המצב החלטנו לצאת במבצע חסר תקדים ללקוחות חדשים וללקוחות קיימים.

מלאו את הפרטים ונציג ייצור עמכם קשר בהקדם 

לפרטים התקשרו

מבין לקוחותינו

חבילות

מערכת ניהול חכמה לצד עיצוב מוקפד

עיצוב מותאם אישית

העיצוב הוא מי שאתם וזה חשוב לא פחות מיכולות המערכת, כך שכל האתרים שלנו מותאמים אישית ללא שימוש חוזר בתבניות. בתהליך העיצוב לאתר שלכם, נאפיין את הקונספט ונייצר עבורכם תבנית ייחודית, שתתאים לשפת המותג שלכם.

מערכת ניהול חכמה

מערכת הניהול עברה שדרוג משמעותי תוך שמירה על חווית המשתמש והפונקציונליות המקסימלית, כך שלכם נותר להשתמש בה ולשלוט על מאפייני האתר - בנוחות ובקלות מרבית.

מודולים מתקדמים

ציידנו את ARCHIRESS במודולים המתקדמים והרלוונטיים ביותר לצרכים השוטפים שלכם: אפשרויות עיצוב מגוונות, גלריות פרויקטים מתקדמות, אפשרויות סינון פרויקטים , מאמרים , וידאו, אנשי צוות ועוד 🙂

אפליקציית מובייל

כל האתרים ב-ARCHIPRESS בנויים בטכנולוגיית PROGRESSIVE WEB APP. מה שאומר שהם מותאמים למובייל בצורה מושלמת! בנוסף, ישנה אפשרות גלישה בדומה לאפליקציה (ברגע שהגולש נכנס לאתר דרך הנייד המערכת תשאל אותו אם ברצונו להתקין את אפלייקציית האתר בטלפון שלו).

אפשרויות קידום

פיצ'ר הקידום במערכת מאפשר לכם לשלוט בכל הנושא של קידום האתר, בין אם זה מילות חיפוש, שליטה בכותרות, תיאוריי העמודים וכן הלאה באופן נגיש וידידותי.

מערכת רב לשונית

במידה ותרצו ישנה אפשרות ליצירת אתר רב לשוני, המערכת מאפשרת לנהל את כל שפות האתר במקום אחד וכך הופכת את הניהול השוטף לפשוט יותר.

טלוויזיה חכמה

כל אתר ב-ARCHIPRESS מגיע עם מודול טלוויזיה חכמה, כך שתוכלו להציג את הפרויקטים שלכם על גבי מסך הטלוויזיה במשרד בתצורה מרשימה בשילוב טקסטים, בסינכרון מושלם עם האתר ובשליטה פשוטה ונוחה מתוך מערכת הניהול.

תמיכה ועדכונים

למרות שהמערכת קלה לתפעול לעתים קורא ששוכחים, ולכן אנחנו פה - כדי להזכיר ולהעניק לכם תמיכה על המערכת במידה ושכחתם כיצד מבצעים פעולה מסוימת. בנוסף, אנו מספקים אחריות על המערכת במידה ויצוצו בעיות טכניות/תפעוליות.

בואו נתקדם שלב

מעוניינים כי נשוב אליכם עם מידע נוסף על ARCHIPRESS?
מלאו את הפרטים ונציג ייצור עמכם קשר בהקדם 🙂 

או חייגו

הקר דיזיין- עיצוב ובניית אתרים- אתרי מסחר- אתרי וורדפרס